Γιατί να κάνω ψυχοθεραπεία ;
![ψυχοθεραπεία psychotherapeia](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfxoFglko72OLg2CaE4oKclIns30mwVmuTE72Swx-HZWt54BPnWCymzpC154pWL9fKqMeMfEJ1BXyfL6vC4K18lY5qFg7g-ye_9HbxEmMOejMPjOjThUUvJ5SYDp9VRR3C0uWYd5iwlds/s320/99424797_297638244597995_7106459519391105024_n.jpg)
ανθρώπους που ταλαιπωρούνται από ψυχικές ασθένειες ,συναισθηματικές δυσκολίες,(άγχος, στρες , φοβίες ) να βοηθήσει στην εξάλειψη ή τον έλεγχο ενοχλητικών ψυχοσωματικών συμπτωμάτων , έτσι ώστε ένα άτομο να μπορεί να λειτουργεί καλύτερα και να βίωση την ευεξία στην καθημερινότητα του .
Τα
προβλήματα που αντιμετωπίζονται
μέσα στις
συνεδρίες περιλαμβάνουν δυσκολίες
στην αντιμετώπιση της καθημερινής ζωής. Όπως ο φόβος το άγχος και
η θλίψη.
Είναι
μια επένδυση που κάνουμε για εμάς .
Post a Comment